تبليغات X
صرافی
چاپ مقاله jcr
رطوبت ساز صنعتی
مدل مانتو
مه پاش
کمپوست قارچ
بلیط اتوبوس
تاريخ : 2 شهريور 1396 | 6:00 | نویسنده : مدیر | بازدید : 1053

علم ثروت

­

مهم ترین اصول پولدار شدن

­

­


مدت زمان مطالعه ی تخمینی مقاله مهمترین اصول­پولدار شدن­1 دقیقه می باشد­

مقدمه :

پولدارشدن­،­پول به شما حق انتخاب می دهد. ،سلامتی می دهد ،غیر ممکن ها را ممکن می کند، کارها را برای شما ساده می کند ،آرامش بیشتری بدست­می آورید و می توانید از نعمت هایی که برای شماآفریده شده است بیشتر و بهتر استفاده کنید.

علم ثروت

­

چرا پولدار نمی شویم

احتمالا بارها از خود پرسیده اید که چرا­پولدارنمی شویم .چه پاسخی دریافت کرده اید؟­احتمالاشنیده اید که می گویند پولدارها پولدار تر می شوند و معمولی ها همان طور می مانند و حرف هایی از این قبیل که­وضع اقتصادی خراب است وهر روز وضع مالی ما خراب ترمی شود و سرمایه برای کار نداریم وهرکس که پول داشته باشه­می تواند پولدار تر شود و بقیه افراد جامعه دیگر نمی توانند پولدار شوند­و دیده اید ، افرادی را که در خانواده های پولدار به دنیا می آیند نسبت به افرادی که در خانواده های معمولی به دنیا­می آیند­احتمال­ثروتمند شدن­آنها بیشتر است.

­

علت چیست؟ چرا احتمال­ثروتمند شدن­افرادی که در خانواده های پولدار به دنیا آمده اند بیشتر است؟

به نظر شما علتش نداشتن سرمایه و اوضاع بد اقتصادی کشور است؟

اگر به خاطر اوضاع اقتصادی کشور است که پولدار­نمی شویم ، پس چرا هر ساله افراد زیادی به ثروتمندان اضافه می شوند؟

اگر علت نداشتن سرمایه است پس چگونه افرادی از صفر شروع می کنند ­و کارآفرینان جدیدی در کشورمان معرفی می شوند؟

­


دانلود ­ویدیو رایگان مرتبط :­چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟


کسانی که در خانواده های ثروتمند به دنیا می آیند باورهایشان با افرادی که در خانواده های معمولی به دنیا می آیند متفاوت است،­یکی از همین باور های تضعیف کننده که مانع­پولدارشدن­می شود این است که «در ایران نمی توان­پولدار شد».

علم ثروت

تکنیک هایی برای شناخت باورهایی که مانع شما می شوند :

افکار ما احساسات ما را می سازند و احساسات ما رفتار های ما را پس بسیار اهمیت دارد که چگونه فکر می کنیم و چه احساسی در ما ایجاد می شود.که در نتیجه رفتار های ما را شکل می دهند که آن­رفتارها انتخاب هایی است که مسیر زندگی مان را تغییر می دهند. در اینجا سوال هایی را می پرسم که بتوانید باورهای خود را بشناسید­و آنها را اصلاح کنید.

در مورد­پول­چگونه فکر می کنید؟

آیا پول خوب نیست؟

چرا می خواهیم پولدار شویم؟و چرا به پول نیاز داریم؟

پول چه کمکی به ما می کند؟

داشتن پول چه ضررهایی دارد؟ چرا؟


دانلود مقاله مرتبط :­علم ثروتمندی­

دانلود مقاله مرتبط :­ثروت


دلایل شما باورهای شماست :

­

­

­این باورها آیا سازنده هستند؟ یعنی در شما ایجاد حرکت می کند؟ به­پولدارشدن­شما و به دست یافتن به اهدافتان کمک می کند؟چه کسانی در اطراف شما هستند که مانع­پولدار شدن­شما می شوند؟چرا؟برای رفع این موانع چه کارهایی باید انجام داد؟اگر ثروتمند ترین باشید چه کارهایی با پولتان انجام می دهید؟تک به تک به این سوالات پاسخ دهید و لیستی برای آنها تهیه کنید.

در پکیج کسب ثروت وآرامش 100 باور پنهان که هیچ جا آنها را به شما نمی گویند را مورد بررسی قرار داده ایم و آنها را­به­باورهای سازنده تبدیل کرده ایم. که حرکت ، انگیزه ، اشتیاق را در شما چندین برابر می کند و راه برای­شروع­کسب و کار، کسب فرصتها و­رشد در کسب و کارتان­باز می کند.­

­5راز های پولدار شدن

هدف داشته باشید :

از چه کاری در زندگی بیش ازهمه لذت می برید؟خودتان را تصور کنید سرشار از ثروت هستید و همه چیز دارید­.آن موقع دوست دارید چه کاری را انجام دهید؟­بعد از اینکه هدفتان را تعیین کردید آن را با استفاده از روش smart ­یاداشت کنید.­روش smart این است که هدف باید مشخص، قابل اندازه گیری ،عمل گرا، واقع گرا و زمان گرا باشد.

علایق خود را دنبال کنید :

شما ­در کاری که به آن علاقه دارید می توانید خلاقیت بیشتری داشته باشید و جزئیات آن را ببینید.پس دنبال علایق خود بروید.مراقب سلامتی خود باشید: عقل سالم در بدن سالم است. با جسمتان مهربان باشید و به سلامتی خود اهمیت دهید.

مستقل باشید :

منتظر تعریف و تشویق دیگران نباشید. خودتان خودتان را تشویق کنید.منتظر نباشید تا دیگران به شما بگویند­چه کاری انجام دهید­و چه کاری انجام ندهید.شروع کنید و با مطالعه ، آموزش و با کمک از یک مشاور کارتان را به انجام رسانید.

شجاع باشید :

ترس و خجالت فقط باعث از دست دادن فرصت ها می شود. بر ترستان غلبه کنید ، می بیبنید که هیچ اتفاقی نمی افتد­و زمین­به آسمان نمی رسد.موانع فقط در ذهن شما هستند.

علم ثروت

سرمایه گذاری کنید :

یکی از رازهای­ثروتمند شدن­سرمایه گذاری است . افراد­ثروتمند­پولشان را سرمایه گذاری می کنند.باید پولتان را در جریان­(گردش) قرار دهید. همه چیز در جهان جریان دارد.

­


مقاله مرتبط :­رازهای-ثروتمند-شدن


نتیجه گیری :

سعی کنید از نکات بالا در­اهدافتان­استفاده کنید ، به شما کمک می کند تا هدفمند تر به سمت برنامه های خود پیش بروید ، همیشه به این فکر نکنید که باید از در خانواده پولدار به دنیا آمده باشید ، سعی کنید خودتان را به چالش بکشید ، و نکته آخر این است که پول جایی می رود که قدر آن را بدانند.­

با تشکر از توجه شما امیدواریم از مقاله­مهم ترین اصول­پولدارشدن­لذت برده باشید …­

علم ثروت

ثروتمندی­،­علم ثروتمندی­،­چگونه پولدار شویم؟­،­قانون جذب ثروت

امتیاز : 5


طبقه بندی: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود