تبليغات X
مدل مانتو
بلیط اتوبوس
جذب پسر

6 موردی که باید انجام دهید ،اگر می خواهید­موفقیتبیشتری داشته باشید

دانستن زمانی که برای ترک یک کار اشتباه

این که آیا این یک پروژه شکست خورده، یک کار بی شرمانه یا یک رابطه محکوم شده است، ترک آن می تواند فضیلت باشد.

­

­

به نظر می رسد بعضی از ما واقعا می دانیم که چه زمانی باید ترک کنیم، در حالیکه دیگران به سختی می توانند "بی رحم" شوند. تحقیقات از دانشگاه روچستر نشان می دهد که مردم از "اهداف رویکرد" یا "اهداف اجتناب" انگیزه می گیرند. "


مقاله مرتبط :­هفت قانون معنوی موفقیت­


کسانی که در اردوگاه روستا قرار می گیرند، از طریق چالش ها انگیزه می گیرند و وقت خود را صرف تلاش برای حل مشکلات می کنند که به سادگی راه حلی ندارند.­به عبارت دیگر، آنها می دانند چه زمانی باید ترک کنند.

با این حال، افراد با­انگیزه های اهداف­اجتناب، بیشتر درباره ناکامی نگران هستند.­آنها می خواهند از پرداختن به هر هزینه اجتناب کنند، پس آنها به چیزهایی که به دور از همه چیز هستند را ادامه می دهند، مدت ها پس از منطق پیشنهاد می کند وقت آن رسیده است.­این معمولا یک روش بسیار کارآمد برای کار است.

دانستن زمانی که برای ترک، یک مهارت است که می تواند آموخته شود.­اگر تمایل داشته باشید بعد از اینکه آشکار شد که کاری که انجام می دهید، کار نمی کند، می توانید خودتان را برای انجام کار بهتر آماده کنید.­شما فقط نیاز به تمرین ترک دارید.­خوشبختانه، زندگی فرصت های زیادی برای انجام این کارفراهم می کند­.­در اینجا چند چیز است که باید همه را ترک کنیم.

­

6 چیزهایی که باید انجام دهید اگر می خواهید موفقیت بیشتری داشته باشید

1. شک کردن به خود

اعتماد به نفس­در­موفقیت­نقش مهمی دارد.­Hewlett-Packard یک مطالعه جالب را انجام داد که در آن فرآیند از مردم برای تبلیغ در این شرکت درخواست کرده بودند،بعد از تجزیه و تحلیل معلوم شد. زنان، ­تنها زمانی احساس­موفقیت­میکنند که 100 درصد از معیارهای شغلی را که می خواستند، به دست بیاورند، در حالی که مردان وقتی 60 درصد از معیارها را برآورده می کردند، حسموفقیت­می کردند..­محققان تصریح کردند که یکی از دلایل (بسیاری از موارد) مردان بالای ­شرکت، این است که آنها مایل به تلاش برای موقعیت های بیشتر نسبت به زنان هستند.­گاهی اوقات­اعتماد به نفس­است که برای رسیدن به سطح بعدی لازم است.­فریب این است که شما باید آن را باور کنید.­اگر به خودتان شک داشته باشید، موفق نخواهید شداعتماد فکری فقط نتایج مشابهی را تولید نمی کند.


مقاله مرتبط:­موفقیت


2. اززیرکار دررفتن

تغییر سخت است­بهبود خودتان هم سخت است. ­هنگامی که همه چیز سخت است، تصمیم گیری برای مقابله با آنها همیشه آسان تر است.­مشکل این است که فردا هرگز نمی آید­به گفته شما فردا این کار فقط بهانه است و به این معنی است که شما واقعا نمیخواهید این کار را انجام دهید یا اینکه نتایج را بدون کار سختی که همراه با آن است، بخواهید.

3. ترک فکر شما انتخابی ندارید­

همیشه یک انتخاب وجود دارد­مطمئنا، گاهی اوقات این انتخاب بین دو چیز است که به نظر می رسد به همان اندازه بد است، اما هنوز یک انتخاب وجود دارد.­وانمود می کند که هیچ کس شما را قربانی نمی کند بلکه داوطلبانه در معرض بی نظمی قرار می گیرد.­برای بازی دادن به قربانی، مجبورید قدرت خود را رها کنید و نمیتوانید قیمت آن را بپردازید.­برای دستیابی به بالاترین سطح، شما باید از قدرت خود دور شوید.

4. دوباره و دوباره انجام همان کار را انجام دهید و نتیجه دیگری را انتظار داشته باشید.­

آلبرت انیشتین گفت که دیوانه کسی است که یک کاری را بارها و بارها انجام میدهد وانتظار نتیجه ی متفاوت دارد.­با وجود محبوبیت و بینش خود، بسیاری از افراد به نظر می رسند که دو تا دو نفر در نهایت پنج برابر خواهند شد.­این واقعیت ساده است: اگر شما یک رویکرد مشابه را حفظ کنید، شما همچنان همان نتایج را دریافت خواهید کرد، مهم نیست چقدر شما برای مخالفت امیدوار باشید.­اگر شما می خواهید نتایج مختلف دریافت کنید، شما باید رویکرد خود را تغییر دهید.


­


5. فکر کردن به اینکه همه چیز درپایان اتفاق می افتد

این وسوسه انگیز است که فکر کنید که همه چیز در انتهای کار است، اما حقیقت این است که شما باید آن را انجام دهید.­این پیامدهای بسیاری دارد.­انتظار نداشته باشید که رئیس شما زمانی که شما آ»اده ارتقائ هستید رامتوجه شود ، متوقف نشوید و فکر نکنید که هیچکس قصد ندارد متوقف شود تا زمانی که به آن اجازه دهید، همه چیز را پیاده روی کنید.­همه چیز به­­طور­­جادویی کار خود را انجام نمی دهد؛­شما باید فعالانه و مسئولیت خودتان را برعهده بگیرید.

مرتبط:­­11 عادت افراد مضطرب قوی

6. ترک "بله"

هر "بله" که شما می گوئید یک معامله است.­با گفتن "بله" به یک چیز، شما به بقیه چیزها "نه"می گویید..­به عنوان مثال، می توان گفت "بله" به خاطر دیرکردن کار، به معنای "نه" به ورزشگاه یا زمان صرف شده در خانواده است.­تحقیقات انجام شده در دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو نشان داد که بیشتر از اینکه شما گفتید "نه"، بیشتر احتمال دارد­استرس، فرسودگی و حتی افسردگی را تجربه کنید.­گفتن "نه" در واقع یک چالش بزرگ برای بسیاری از مردم است.­نه­­یک کلمه قدرتمند است که نباید نگران آن باشید.وقت آن است که بگوییم "نه"، عباراتی را که­من فکر نمی کنم می توانم انجام دهم­­و یا­مطمئن نیستم­اجتناب­­کنم­.­گفتن "نه" به یک تعهد جدید، تعهدات موجود شما را تسری می دهد و به شما این امکان را می دهد تا آنها را با­موفقیت­انجام دهید.­وقتی یاد می گیرید "نه"


­

­
امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود