تبليغات X
صرافی
چاپ مقاله jcr
رطوبت ساز صنعتی
مدل مانتو
مه پاش
کمپوست قارچ
بلیط اتوبوس
تاريخ : 2 شهريور 1396 | 5:24 | نویسنده : مدیر | بازدید : 476

کلید­موفقیت شخصی

­

موفقیت شخصی­برای هر کسی که چهار­کلید موفقیت­را انجام می دهد، قابل دستیابی است و من اعتقاد دارم که زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهید.­همه می خواهند­موفقیت شخصی­و­کلید موفقیت­را بیاموزند.­هر کس می خواهد یک زندگی شاد و سالم داشته باشد، کار معنی دار داشته باشد و به استقلال مالی دست یابد.­هر کس می خواهد جهان را تغییر دهد، مهم باشد، تا تاثیر مثبتی بر روی کسانی که در اطراف او هستند.­هر کس می خواهد کاری را با زندگی اش انجام دهد.

با گذشت زمان، من متوجه شدم که­کلید موفقیت­یک قطعه اطلاعات است، یک ایده در زمان مناسب، در وضعیت مناسب، و زندگی شما را تغییر می دهد.­من همچنین یاد گرفته ام که حقیقت بزرگ ساده است.

امتیاز مطلب: 93%­

لینک مطلب:­

اشتراک‌گذاری در­Image result for ‫لوگو تلگرام‬‎­اشتراک‌گذاری درImage result for ‫لوگوفیس بوک‬‎­اشتراک‌گذاری در­Image result for ‫لینک دین‬‎­اشتراک‌گذاری در­Image result for ‫توییتر‬‎­اشتراک‌گذاری در­Image result for ‫گوگل پلاس‬‎­­

­

یک هدف مشترک

خوشبختانه برای بسیاری از ما،­موفقیت شخصی­در زمینه پس زمینه، هوش و توانایی بومی نیست.­این خانواده ما، دوستان یا مخاطبان نیست که ما را قادر به انجام کارهای فوق العاده می کند.­در عوض،­کلید موفقیت­، توانایی ما برای به دست آوردن بهترین نتیجه از خودمان در تقریبا تمام شرایط و شرایط است.­این توانایی شما برای انطباق و تغییر زندگی شما است.

شما در حال حاضر، درون شما، ذخایر عمیق توانایی و توانایی است که، اگر به درستی مهار و هدایت می شود، شما را قادر به انجام چیزهای فوق العاده با زندگی خود است.­ریشه های انعطاف پذیری­و توسعه توانایی شما برای غلبه بر مشکلات، نزاع ها، موانع و مشکلات.


مقاله مرتبط :­قانون جذب ثروت

مقاله مرتبط :­هفت قانون معنوی موفقیت­


چهار کلید موفقیت

کلیدهای موفقیت­برای­تغییر زندگی شما­همواره یکسان بوده است.

  1. دقیقا همان چیزی را که میخواهید انتخاب کنید و جایی که میخواهید بروید.
  2. یک مهلت تعیین کنید و برنامه ای برای رسیدن به آنجا ایجاد کنید­(به یاد داشته باشید، یک هدف تنها یک رویا با مهلت است.)
  3. اقدام خود را بر روی برنامه خود انجام دهید­هر روز کاری را به سمت هدف خود انجام دهید.
  4. قبل از اینکه بفهمید که تا زمانی که موفق نشوید، پیشاپیش حل می شود و هرگز از دست نخواهید داد.

این فرمول­کلید موفقیت­شماست و برای تقریبا هر کسی که تا به حال آن را امتحان کرده است کار کرده است.­این نیاز به اکثر شما می توانید و بهترین کیفیت ها را داشته باشید.­در توسعه و پیروی از این کلید ها به­موفقیت شخصی­، شما را تکامل و رشد می کند تا شخص فوق العاده ای تبدیل شود.

موفقیت شخصی

­

یادگیری از کارشناسان برای تغییر زندگی شما

شما به اندازه کافی بلند نخواهید بود تا همه چیز را برای خودتان شکل دهید.­و چه اتفاقی می افتد اگر سعی کنید دیگران را از قبل بیاموزید.­بن فرانکلین یک بار گفت: "مردان می توانند عقلشان را بخرند یا می توانند از دیگران قرض بگیرند.­تراژدی بزرگ این است که اکثر مردان ترجیح می دهند آن را خریداری کنند تا قیمت کامل را از لحاظ زمان و گنج پرداخت کنند. "

بزرگترین هدف شما در زندگی و­موفقیت شخصی­شما­باید به دست آوردن بسیاری از آنها در حد امکان باشد و سپس از آنها برای کمک به انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید و تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود، استفاده کنید.

برنامه خود را برای­موفقیت شخصی

شما زندگی خود را با دستیابی به تنها یک­هدف مهم­تغییر دهید­، یک الگو، الگو برای­موفقیت شخصی­در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد می کنید.­شما زندگی خود را تغییر می دهید و به طور خودکار هدایت می شود و به دنبال تکرار این­موفقیت­در چیزهای دیگر است که شما تلاش می کنید.

با غلبه بر ناامیدی و­دستیابی به یک هدف عالی­در هر منطقه، خود را برای­موفقیت­در مناطق دیگر نیز برنامه ریزی کنید.­به عبارت دیگر، شما یاد می گیرید که موفق شوید.­هرچه بیشتر به دست می آورید، بیشتر می توانید به دست آورید.­هر یک از کلید های­موفقیت، به ویژه اول، باعث اعتماد به نفس و اعتقاد شما می شود که­بار دیگر­موفق­خواهید شد­و­موفقیت های شخصی­شما را به دست خواهید آورد.


مقاله مرتبط :­کسب و کار

مقاله مرتبط:­موفقیت


پتانسیل نامحدود

تنها محدودیت های واقعی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید، داشته یا خود باشید تحمیل کنید.­هنگامی که شما تصمیمی روشن و بدون قید و شرط برای تغییر زندگی خود را با رها کردن تمام­محدودیت های ذهنی­خود­و پرتاب کل قلب خود را به انجام برخی از هدف بزرگ،­موفقیت­شما نهایی شخصی است تا زمانی که شما متوقف نمی شود.

­من حقیقت مهمی را کشف می کنم که من را به نوع موفقیتی که امروز من از آن لذت می برم رسانده و روش اثبات شده من را برای ایجاد، پرورش و نگهداری اندیشه ای که برای دستیابی به هر چیزی که می خواهید، نشان می دهد!­این کتاب زندگی شما را تغییر خواهد داد!

­

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود